Évvégi csapatösszerázó kiránduláson a diáktanács
Idén május 15–16. között került sor a diáktanács évvégi csapatösszerázó és avatós kirándulására, amelyet Kalibáskőn szerveztünk meg. A program célja az volt, hogy a csapat tagjai közelebb kerüljenek egymáshoz, új élményeket szerezzenek, és közösen zárják le az idei tanévet. Péntek tovább »











