Sikerek a sportpályán

A 2025–2026-os tanévben a Segítő Mária Gimnázium tanulói számos kiemelkedő eredményt értek el városi, megyei és zónadöntő sportversenyeken. Diákjaink kitartásukkal és sportszerű hozzáállásukkal több dobogós helyezést is szereztek.

A legszebb sikerek közé tartozik a fiú és lány kosárlabdacsapatok megyei I. helyezése. A csapatok továbbjutottak az országos szintű zónadöntőre, ahol tisztes helytállásukkal és küzdőszellemükkel elismerést vívtak ki.

Szintén figyelemre méltó Fazakas Kincső II. helyezése és Abos Csongor III. helyezése a megyei mezei futóversenyen, valamint Zöld Csanád megyei III. helyezése asztaliteniszben, amely kiemelkedő egyéni eredménynek számít. A sakkversenyeken Fekete Bernadett, Kinda Bernadett és Fogas Tihamér is eredményesen szerepeltek, míg a tollaslabda-versenyeken szintén szép egyéni teljesítmények születtek.

Labdarúgó csapataink több korosztályban is sikeresen szerepeltek, külön kiemelve a megyei II. helyezéseket az U18-as lány- és az U16-os fiúcsapat esetében. A fiú röplabdacsapat pedig városi dobogós helyezést ért el.

A felsorolt eredmények jól mutatják diákjaink kitartását, tehetségét és a sport iránti elkötelezettségét. Tanulóink nemcsak egyéni teljesítményükkel, hanem csapatmunkájukkal és sportszerű magatartásukkal is példát mutattak, hozzájárulva a Segítő Mária Gimnázium közösségének erősítéséhez és jó hírnevének öregbítéséhez.

Gratulálunk minden résztvevő diáknak, büszkék vagyunk rátok!

Pitó Noémi, testnevelő tanárnő

Vissza