Ajándék Mikulás-napra

2022. december 6-án, Szent Miklós püspök ünnepén rendhagyó ajándékot hozott a Mikulás. A kedd reggeli diákmisén Gergely István jelenlétében átvehettük azt az ajándékcsomagot, amelyet Áder János, Magyarország volt köztársasági elnöke ajánlott fel diákjaink számára.

Elnök úr évente visszatérő zarándok-vendége a csíksomlyói pünkösdi búcsúnak, ahol az iskolánk tanulói által vezetett kordonnal érkezik a hegynyereg oltárához. Figyelmessége és törődése most abban nyilvánult meg, hogy diákjaink székely népviseletéhez illő hátizsákokat adományozott, szám szerint 102 darabot.

A TulipArt által elkészített hátizsákok egy-egy személyre szabott példányát a felajánló és kedves felesége számára is elküldjük JÁNOS, illetve ANITA felirattal.

A nagylelkű adományt ezúton is köszönjük, és várjuk az újabb pünkösdi találkozást. Isten fizesse!

Vissza