Élmények Olaszországból
X. A osztályos tanulóként azon szerencsés diákok közé tartozom, aki részt vehetett a február 19-25. között zajló – történelmi megemlékezést és kikapcsolódást célzó – gyönyörű olaszországi kiránduláson. Segítőmáriás küldöttségünk célja kettős volt: egyrészt a méltatlanul kevésbé ismert Zemplén Győzőnek állított tovább »











